Autorky

diy-autorky

Ačkoli obě bydlíme na stejném kopci už od narození, poznaly jsme se až na střední škole. V té době jsme netušily,  že o pár let později budeme psát tento blog a tuto stránku o autorkách, do které ale vůbec nevíme, co napsat. :-)

Chcete se dozvědět něco o autorkách blogu DIY česky? Tak tady jsou…

Anička

anna@diycesky.cz

Potřebuji pořád něco dělat. A nejlépe, když je to něco nového, co si můžu hned vyzkoušet. V poslední době mě hodně nadchlo šití. Z materiálů mě fascinuje papír, který mě neustále překvapuje svými možnostmi. Ráda vytvářím funkční bytové dekorace.

Co jsou pro mne DIY? Něco, co mě baví a vím, že to má smysl. Hlavně si můžu ty věci vyrobit zcela podle sebe a když je na tom něco špatně, můžu být naštvaná zase jen na sebe :-) A hlavně je to skvělý způsob, jak trénovat trpělivost. Bez té to opravdu nejde!

Můj život mimo DIY. Jooo, tak pokud zrovna netvořím, tak určitě dělám něco jiného, nebo o tom aspoň přemýšlím.

 

Míša

michaela@diycesky.cz

U mě následoval pokus o vystudování vysoké školy s umělecko technickým zaměřením. Což tedy nějak fyzikálně nevyšlo. Tak jsem se rozhodla jít studovat matiku a informatiku. A jen každou chvíli čekám, kdy se zblázním a do DIY návodu napíšu matematický vzoreček a na sešit napíšu kód pro tučnější písmo.  HA HA HA

Co jsou pro mne ruční práce a DIY? Je to především velký relax a možnost udělat si kvalitní výrobek s osobním designem, který každému poví: „Tak toto jsem já.“ Čím dál víc nabývám dojmu, že mi vydrží i déle, než věci zakoupené v obchodě.

Můj život mimo DIY. On nějaký je?! Pokud by se se mnou někdo chtěl dívat na horor, tak zaručuji, že celou dobu si budu zakrývat oči. Naopak jsem fanda sci-fi a fantasy a to jak filmů tak i knížek a hlavně audio knížek, při těch můžete třeba vařit. Například u Harryho Pottera mám chuť vařit dýňovou polévku a cibulačku (HP7). Někdy bych chtěla zkusit i sirupové košíčky. Ano, jsem fanda HP a myslím, že můžeme očekávat v nejbližší době nějaký DIY návod na bradavickou školní uniformu.

Save

Save

Save

DIY česky 2019 © - Návody, nápady, recenze, videa… vše o DIY a kreativním tvoření. A česky! | using
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 3.0 Česká republika License.