Ezebee míří do ČR

Ezebee.com je mezinárodní online komunita, kde si každý může otevřít svůj bezplatný obchod a prodávat do celého světa.

ezebee

Tato platforma funguje v současné době v 9 jazycích ve více než 140 zemích po celém světě. A nyní se chystá otevřít i pro zlaté české ručičky a jejich zákazníky.

Rozdíl, například oproti Fler.cz, je ten, že na ezebee můžete prodávat jakékoliv produkty – od nábytku, přes umělecké výrobky, až po nabízení služeb či pronájmů. Svůj „showroom“ (jak je na ezebee nazýván vlastní obchod) v základní verzi si zde může otevřít každý zcela zdarma, bez poplatků a provizí z prodeje. S Premium účtem, za který můžete platit v ezebee měně (viz níže) nebo v běžném peněžním ekvivalentu, získáte další funkce, jako například statistiky showroomů, fotoalba  nebo lepší pozice ve vyhledávání. Další výhodou je jistě i to, že máte kontakt se zákazníky z celého světa.

Součástí systému je i blog, na kterém můžete publikovat zajímavosti z vlastní tvorby nebo vytvářet události a zvát na ně další členy komunity.

Produkty si můžete v rámci tohoto webu také vyměňovat. K tomu slouží virtuální mezinárodní měna EZB. Hodnota jednoho EZB odpovídá hodnotě jednoho dolaru, ale výhodou je, že samozřejmě neplatíte žádné bankovní poplatky, neřešíte aktuální kurzy měny a podobně… EZB získáváte za otevření showroomu, přidávání produktů a další aktivitu na účtu. Jinak se standardně platí i přes PayPal nebo klasickým bankovním převodem.

I pro začínající tvůrce je to určitě skvělá platforma, na které mohou být zase o něco blíže potenciálním zájemcům. V současné době se na českém ezebee začínají otevírat první obchody a obchůdky. Jsme zvědavé, co se tam časem objeví za zajímavé prodejce :-)

 

Více informací o ezebee najdete buď přímo na jejich stránkách ezebee.com nebo na Facebooku.

Save

Kategorie

DIY česky 2024 © - Návody, nápady, recenze, videa… vše o DIY a kreativním tvoření. A česky! | using
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 3.0 Česká republika License.