Proměňte svůj byt za pár korun – inspirativní seriál Bytové proměny je tu!

Dostala jsem možnost navrhnout a zrealizovat jeden starý panelákový byt úplně podle sebe. Takovou výzvu jsem nemohla odmítnout! S Jančou jsme pro vás připravily seriál Bytové proměny, díky kterému váš byt prokoukne, a to s minimálním rozpočtem. Podělíme se samozřejmě o osvědčené tipy, které jsme předem vyzkoušely.

Za velkou pomoc s návrhem děkuji Janče, která se shodou okolností zrovna pustila do studia bytového designu, takže k mým návrhům měla spoustu rad a tipů, které jsem s radostí využila. Dokonce sama zpracovala celý návrh obývacího pokoje a kuchyně. Takže pokud byste někdy řešili změnu vzhledu svého bytu, určitě doporučuji konzultovat s Jančou (na Instagramu ji najdete jako Poppy Lady Jana). :)

Jaké proměny si v rámci seriálu ukážeme?

Těšit se můžete na proměnu 25 let staré kuchyně, podíváme se na to, jak prosvětlit chodbu a taky jak změnit barvu dlažby bez bourání a nákupu nové. A prozradíme vám spoustu praktických tipů, které máme vlastnoručně ozkoušené.

Všechny články vyjdou samozřejmě na našem blogu, video návody také na YouTube, takže nezapomeňte odebírat náš kanál, ať vám nic neuteče. Obsah k seriálu Bytové proměny najdete vždy označen ikonkou žlutého křesla.

Většina dílů Bytových proměn vznikla ve spolupráci s rodinnou firmou Barvy Laky Janů, na kterou jsem úplnou náhodou narazila, když jsem hledala specifickou barvu a nakonec jsme společně vymysleli hned několik návodů. Musím přiznat, že ze spolupráce jsem už dlouho nebyla tak nadšená. Kdykoli jsem potřebovala poradit s čímkoli ohledně barev, mohla jsem se na kohokoli v Barvy Laky Janů obrátit a vždy jsem dostala rychlou, milou a profesionální odpověď.

Nejoblíbenější články ze série Bytové proměny

Kategorie

DIY česky 2024 © - Návody, nápady, recenze, videa… vše o DIY a kreativním tvoření. A česky! | using
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 3.0 Česká republika License.