Silvestrovský speciál

Blíží se konec roku a my jsme si s Míšou řekly, že by možná nebylo špatné udělat takové malé ohlédnutí za rokem 2015 a vyslovit přání do roku následujícího.

Co se všechno událo na našem blogu v roce 2015? Kromě nových článků určitě musíme vypíchnout vytváření videí, zvláště seriálu o šití pro začátečníky, který patří mezi naše nesledovanější videa. Proto se chceme tématu šití věnovat určitě i v dalším roce.

Uskutečnily jsme také dvě DIY soustředění, což byl víkend plný tvoření a natáčení a ukázal se jako velmi efektivní, protože během něj vzniklo hodně nového obsahu a my dvě jsme si to i pěkně užily ;-) Takže doporučujeme se prostě někam zavřít a tvořit!

Ke konci roku s námi navázal spolupráci Homepix.cz (největší kolekce inspirace bydlení v ČR), v jejichž spolupráci vznikají od listopadu nová videa s tematikou bydlení.

A co je pro nás nejdůležitější – zase je vás, našich čtenářů, o něco víc. Doufáme, že vás bude stále přibývat a budete nám více psát, co by vás o DIY zajímalo, o čem byste chtěli video nebo článek.

Děkujeme, že jste nás sledovali a těšíme se na dalším tvoření a spoustě inspirace v roce 2016!

PF_IMG_3004

Míša

Za celý rok jsme udělaly mnoho práce. Zvláště na DIY soustředění, ze kterého vznikl video seriál o šití. Ačkoliv bylo neuvěřitelné vedro, myslím, že bylo asi 34°C a my šily v malé místnosti. To si asi dovedete představit, že tam bylo vedro k padnutí. Přežily jsme ve zdraví. Přesto se mi to moc líbilo a v průběhu nového roku to snad s Aničkou zopakujeme.

Letos nás a hlavně vás čtenáře zkoušela naše škola. Zkouškové období nám překazilo blogování na nějakou dobu, ale my pak chytly druhý dech v březnu a začaly jsme se připravovat na Velikonoce. Osobně doufám, že na to budeme příště lépe připravené. To se uvidí letos v lednu! Bude to taková jedna velká zkouška.

Protože je nový rok a my si dáváme také předsevzetí. Určitě bychom chtěly, abychom měli každý týden jeden článek a vás čtenářů přibývalo. S Aničkou jsme se shodly na tom, že bychom měly točit více videí na náš YouTube kanál. Takže se máte na co těšit. Nezapomněla jsme na něco? Už to mám! Můj vysněný DIY projekt pro tento rok je vlastní dřevěný retro box do pokoje, nové šaty, vlastní kalhoty na doma, moderní top, pletená čepice se svetrem, pletené vzorované rukavice, bačkory a elegantní taška. Oops! Říkala jsem jeden projet?

Všem čtenářům bych chtěla popřát krásný a kreativní nový rok a spoustu DIY nápadů. Doufám, že budete tvořit s námi.

Anička

Na našem blogu se toho tento rok událo opravdu hodně. I když jsme měly i slabší chvilky, troufám si tvrdit, že tu vznikla spousta nového a kvalitního obsahu.

Baví mě videa, kterým jsme se začaly více věnovat a o to víc mě těší, že máme už přes 200 odběratelů našeho YouTube kanálu, to samé na Pinterestu, což na české poměry beru jako docela velký úspěch a fanoušci na Facebooku také přibývají. Ne, že bych byla posedlá tím, kolik nás kde sleduje lidí, ale je to pro mě znamení toho, že to, co tady děláme, se vám líbí, baví vás to a chcete vidět další videa a číst články. A z toho mám vždycky největší radost. Stejně jako když někdo napíše, do komentářů, že si jim video nebo příspěvek líbí a že se těší na další. To je pro mě i pro Míšu největší odměna, protože tenhle blog a všechno okolo neděláme pro sebe, ale pro vás – tvořivé lidi, kteří hledají DIY inspiraci v češtině.

A co bych si pro blog přála do nového roku? Určitě chci zapracovat více na videích – na jejich kvalitě, množství i obsahu. Také bych chtěla, aby DIY česky inspirovalo spoustu dalších lidí a bavilo vás aspoň tak, jako tomu bylo tento rok.

 

Nepovedené záběry

Save

Kategorie

DIY česky 2024 © - Návody, nápady, recenze, videa… vše o DIY a kreativním tvoření. A česky! | using
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 3.0 Česká republika License.