Vychytávky do diáře

Diář můžete koupit nebo vyrobit. V každém případě se neobejde bez potřebných vychytávek, které vám usnadní hledání a organizování času. Několik takových vychytávek jsme pro vás připravily.

Barevné tužky

Klasika, kterou známe ze studenských let, kdy jsme důležité věci v sešitech a skriptech psali a zvýrazňovali barevnými popisovači. Oblíbené jsou převážně tzv. linery, tužky s tenkým hrotem (0,3-0,4 mm), které se tolik nepropíjí a lze s nimi snadno psát i do úzkých řádků diáře. Jsou situace, kdy už ale ani barevné tužky nestačí a je na čase trochu „přitvrdit“…

Washi pásky

Nejznámější vychytávkou do papírových diářů je použití Washi pásky. V našem článku Šílenství jménem WASHI jste již zjistili, co jsou tyto samolepící pásky zač a na co je použít. Využijete je na zvýraznění události nebo významného data. Studenti je ocení při plánování zkouškového a vyznačování úkolů na jednotlivé předměty.

20170405_205002[1]

Samolepky

Významná data můžete označit i samolepkami. Na narozeniny můžete použít dort, na výročí srdíčko a na důležitou schůzku třeba hodiny. Samolepky zkrátka mluví stručně a jasně a vy už určitě na nic nezapomenete.

Váš kreativní svět nám na ukázku poslal české papírové samolepky, které si můžete lepit do svého diáře. Výhodou je, že samolepky mají české nápisy jako Naučit se, Výplata nebo také Uklidit. Nápisy v češtině vidím jako velkou výhodu těchto samolepek.

Kromě nápisů najdete v sadě i nálepky s klasickými symboly, číslicemi i prázdnými štítky, do kterých můžete vpisovat vlastní poznámky. Na e-shopu si můžete vybrat z mnoha barevných variant. Samolepky pořídíte buď ve zmíněné sadě, nebo lze tematické archy dokupovat jednotlivě a můžete si tak vytvořit i různé barevné kombinace.

Napište nám, jak si udržujete svůj diář přehledný.

20170405_205717[1]

20170405_205228[1]

Kategorie

DIY česky 2024 © - Návody, nápady, recenze, videa… vše o DIY a kreativním tvoření. A česky! | using
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 3.0 Česká republika License.