Veletrh Tvořivý svět 2017

Tvořivý svět je každoroční veletrh pro všechny DIY nadšence, kde najdeme jak obchody s kreativním materiálem, tak i workshopy. Co všechno bylo letos na veletrhu a stál opravdu za to? Tady je malá recenze.

Veletrh Tvořivý svět probíhal od čtvrtka 19. 10. do neděle 22. 10. 2017 v PVA EXPO Praha, v Letňanech. Současně zde probíhaly i veletrhy FOR GAMES, FOR TOYS, FOR BABIES, Model Hobby  a Art Salon, který byl společně s veletrhem Tvořivý svět v hale číslo 6. Nás jste tam mohli potkat v pátek a v sobotu.

Vystavovatelé

A koho jste mohli na veletrhu vidět? Centrem velkých tvořilů se stal nejspíše razítkový obchod Aladine, který si pro návštěvníky připravil rovnou několik workshopů. Hned za rohem se nacházel stánek s mixem hraček a potřeb pro kreativní tvoření. Nás však nejvíce zaujal velký stánek ForArt, což je firma, která prodává řezací plotry (řezačky) a také strojek na výrobu vlastních razítek. Další stánek, který určitě stojí za zmínku, byl obchůdek s dřevěnými květinami. Posuďte sami…
DSC_0773

Jako živé! Dále jste mohli narazit na menší obchůdky s kreativními potřebami, přízemi, mohli jste si vyzkoušet zdobení perníčků, nebo potisknout barvami tričko, čepici či tašku. Své stánky na veletrhu měly i časopisy Kreativ a Rozmarýna, o kterých jsme už také na našem blogu psaly recenzi – Časopisy o DIY.

Hodnocení DIY česky

Veletrh si určitě užily děti, které si mohly vyzkoušet mnoho workshopů a své výrobky si odnést domů. Pro některé dospělé mohlo být trochu zklamáním velikost veletrhu, protože se konal v jedné z menších hal a přibližně třetinu tvořil Art Salon, v rámci kterého tvůrci vystavovali a prodávali svá autorská díla – obrazy, sochy, hodiny z vinylových desek, čokoládové pralinky, nebo tašky s vlastními designy. Nicméně si myslím, že si tam každý něco svého našel a z veletrhu odcházel s novou inspirací jako já s Míšou. Nebo třeba objevil nějakou novou techniku, či materiál, který vyzkouší hned při dalším kreativním tvoření. Tak třeba zase za rok! :-)

 

Kategorie

DIY česky 2024 © - Návody, nápady, recenze, videa… vše o DIY a kreativním tvoření. A česky! | using
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 3.0 Česká republika License.